KWIECIEŃ 2022

#PrimaAprylis

1 kwietnia to czas żartów i zabawy!
Samorząd Uczniowski zachęcił do uczczenia go jakimś ekstrawaganckim lub zabawnym ubiorem.
Zapraszamy wszystkich (nie tylko tych ekstrawagancko ubranych w dniu dzisiejszym)
do odbycia wirtualnej podróży (do Amsterdamu i nie tylko).
Film jest częścią projektu 3e_sp z czasów, gdy o podróżowaniu mogliśmy jedynie pomarzyć.

Wiosenna rekreacja w Parku Młociny.
Pogodowy Prima Aprilis

Klasa 3e_sp w Centrum Nauki Kopernik

Spotkanie dla uczniów klas trzecich z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego.

Wiosenne wydanie szkolnej gazetki
Czartozetka z jajem w tle

Za nami Dzień Otwarty. Dziękujemy za przybycie. Kolejna możliwość zapoznania się z propozycją szkoły będzie 9 maja o godzinie 17:00 online.
Link zostanie opublikowany tuż przed spotkaniem.

Klasa 3e_sp na Targach Szkół Wyższych
Dzień Ziemi 2022
Na dużym forum zostały powieszone fiszki.
Każdy może podpisać się pod tymi, które będzie wcielał w życie.
Samorząd zasadził symboliczne drzewko.
SaConsejos para proteger el medio ambiente – 2b.
Día de la Tierra – #DzieńZiemi2022
Humaniści z Czartoryskiej (klasa 1a i 2a) wybrali się
na wystawę "Leonardo" w Pałacu Kultury i Nauki.
Klasa 3asp brała udział w inspirującym spotkaniu w kinie "Iluzjon". Młodzież zapoznała się z pracą nad animacją filmową, co jest częścią projektu o zawodach filmowych.
Już w przyszłym roku uczniowie będą wybierać dalszą drogę. Może zwiążą ją właśnie z filmem?

Kuba i Maja poprowadzili spotkania online dla uczniów klas ósmych
ursynowskich szkół podstawowych prezentując nasze liceum.

#Praktyka na zajęciach EDB

Kiermasz SU na rzecz Ukrainy

Bardzo dziękujemy za pozytywny odzew.
 Zebrane podczas kiermaszu 1420 zł. ze sprzedaży ciast i wykonanych przez Was gadżetów przekażemy na fundację PCPM.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel, by okazać jedność z narodem ukraińskim.
Z pewnością wielu z Was ma znajomych z Ukrainy, pamiętajcie, by okazać im swoje wsparcie💙💛