NAUCZYCIELE

Wychowawcy
CLVIII Liceum Ogólnokształcącego
 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
– rok szkolny 2021/2022

Wychowawca:
1 a
Agnieszka Knieć
1 b
Paulina Lubieniecka
1 c
Lidia Jabłońska-Kwiatkowska
1d
Marzena Bens
1e
Edyta Świercz
2a
Adrianna Trojanowska
2b
Beata Ulanicka-Smoła
2c
Aleksandra Gęśla
2d
Paweł Popławski
2e
Agnieszka Perucka
3a
Anna Banach
3b
Magdalena Piwońska
3c
Przemysław Morawski
3d
Ewa Rudnicka
3e
Alicja Gasek
4a
Renata Marcinkowska
4b
Rafał Urbański
4c
Barbara Jaskulska
4d
Kamil Mankin
4e
Anna Piórkowska
4s
Hanna Gaja

 

Nauczyciele CLVIII Liceum Ogólnokształcącego

 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej

– rok szkolny 2021/2022  

Nauczyciel:    
RELIGIA
dr ks. Tomasz Małkiński  
Iwona Siewkowska  
   
JĘZYK POLSKI
Paulina Lubieniecka  
Aleksandra Ognik  
Edyta Świercz  
Renata Marcinkowska  
   
HISTORIA
Monika Sierpniak  
Agnieszka Knieć  
Grzegorz Czarnecki  
Przemysław Morawski  
   
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Agnieszka Knieć  
   
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Przemysław Morawski  
Beata Ulanicka – Smoła  
Grzegorz Czarnecki  
Monika Sierpniak  
   
JĘZYK ANGIELSKI
Aleksandra Gęśla  
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska  
Magdalena Piwońska  
Magdalena Czarnecka     
Damian Drążek    
Paulina Stańczak  
Anna Banach  
Ada Trojanowska  
   
   
JĘZYK HISZPAŃSKI
Octavio Ruiz Laura  
Kamil Mankin  
Beata Ulanicka – Smoła  
   
   
JĘZYK NIEMIECKI
Ewa Rudnicka  
   
JĘZYK ROSYJSKI
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska  
   
JĘZYK FRANCUSKI
Kinga Nakrewicz-Świerkot   
   
MATEMATYKA
Marzena Bens  
Hanna Gaja  
Agnieszka Perucka  
Marzena Nasiłowska  
Jakub Stefanowicz  
FIZYKA
Maria Rembikowska  
Paweł Wojciechowski  
   
PRZYRODA
   
   
CHEMIA
Katarzyna Kosińska  
Anna Ryciak  
   
   
   
BIOLOGIA
Ewa Podpora  
Alicja Gasek  
   
   
PRZYRODA W DOŚWIADCZENIACH
Alicja Gasek  
   
GEOGRAFIA
Paweł Popławski  
Przemysław Morawski  
Kamil Mankin  
   
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Anna Klimczak  
   
INFORMATYKA
Paweł Popławski  
   
   
GRAFIKA KOMPUTEROWA
Marcin Marszałek  
   
PLASTYKA  
Justyna Mroczek  
   
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Przemysław Morawski  
   
HISTORIA SZTUKI
Justyna Mroczek  
   
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Rafał Urbański  
Anna Żukowska  
Barbara Jaskulska  
Paweł Szczogryn    
   
ETYKA
   
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Małgorzata Tomaszewska  
   
INNI PRACOWNICY DYDAKTYCZNI
Magdalena Sobczyk bibliotekarz
Anna Rudnicka pedagog szkolny
Anna Piórkowska pedagog szkolny, doradca zawodowy