Kwiecień_2023

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 klas 4

Klasa 2b w sejmie

Obejrzenie na żywo miejsca, gdzie ważą się najważniejsze dla Polski sprawy było szczególnie interesujące dla uczniów klasy z WOS-em jako przedmiotem rozszerzonym.

Wycieczka klasy 1d do firmy GOOGL

Dziewczyny z kl. 1d uczestniczyły w zajęciach w GOOGLE Polska. Projekt ma na celu promowanie zawodów inżynierskich i branży IT wśród dziewcząt.
Zwiedzałyśmy najnowocześniejszą siedzibę firmy w Polsce i do tej pory jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.
Mamy nowy cel – pracować w GOOGLE POLSKA!!! ❤
Na każdym z 13 pięter firmy mogliśmy obejrzeć w jakich warunkach można pracować- pokoje gier, fotele masujące, beauty roomy, gabinet masażu, pokoje do odpoczynku (sleep roomy), małe kuchnie na każdym piętrze, w których jest stały dostęp do napoi, przekąsek, owoców, stołówka gdzie serwują śniadania, obiady i kolacje dla każdego pracownika, i na 31 piętrze kawiarnia z otwartym tarasem. Wszystko za darmo .
Polecamy wycieczkę, bo naprawdę warto.

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Stanisław Czajkowski, uczeń klasy 4e, został finalistą etapu centralnego 47. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego. Tytuł finalisty zwalnia Stanisława z trzech egzaminów z języka angielskiego: dwóch pisemnych – na poziomie podstawowym i dwujęzycznym, a także egzaminu ustnego.