Marzec_2023

Fotorelacja z Dnia Otwartego 18 marca 2023

Dziękujemy  wszystkim za udział w Dniu Otwartym naszej szkoły.
Było nam miło gościć Was w murach naszej szkoły.
Jeśli ktoś przegapił ten dzień, to przypominamy iż kolejna taka okazja odwiedzenia naszej szkoły będzie 15 maja 2023 r.

Konkurs BOOKTRAILER FILM FESTIVAL

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Santiago Ciołczyk Garcia, uczeń klasy 1a, zdobył I miejsce w ogólnopolskim finale Booktrailer Film Festival. Santiago został laureatem VI Ogólnopolskiej Edycji i finalistą XVI Międzynarodowej Edycji Konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Projekt „MAMY ŚWIĘTA”

W czasie trwania projektu ,,MAMY święta”, realizowanego w ramach olimpiady społecznej ,,zwolnieni z teorii”, udało nam się zebrać kwotę 1302 zł oraz artykuły o łącznej wartości 1027 zł. Dary zostały przekazane na rzecz Domu Samotnej Matki sióstr Urszulanek z Gandino w Legionowie.
Dziękujemy  wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za wsparcie akcji!