STYCZEŃ 2019

Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim uczniom – wolontariuszom za udział w 27. finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Mazowiecka Liga piłki ręcznej

W sobotę 12 stycznia grupa uczniów z nauczycielami wychowania fizycznego wybrali się kibicować uczniom naszej szkoły w czasie ich zmagań w najważniejszym meczu w tej fazie rozgrywek w ramach warszawsko – mazowieckiej ligi i juniora młodszego w piłkę ręczną.
Drużyna Warszawianki, gdzie grają nasi uczniowie, wciąż utrzymuje znakomitą formę wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze i zajmując 1 miejsce w tabeli po rozegraniu 5 meczy.
W sobotę chłopcy zagrali najważniejszy mecz w tej rundzie z najgrożniejszym kandydatem do awansu do dalszej fazy rozgrywek – SKF Wisłą Płock.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1.jpg
Mecz wygrali we wspaniałym stylu pokonując rywala 37:31!
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Eliminacje w piłce halowej

18 stycznia drużyna naszego liceum wzięła udział w turnieju – eliminacjach w grupie A w piłce halowej. Turniej odbył się w LO im. Lajosa Kossutha. Naszą szkołę reprezentowali:
Mikołaj Grzejda, Patryk Nowosielski, Kamil Wiktorowicz,
Mateusz Wysokinski, Paweł Szajewski z kl.1c i Alex Stawiasz z kl.1d. Chłopcy wygrali wszystkie 3 mecze z dużą przewagą nad rywalami
i w pięknym stylu awansowali do  finału,  który odbędzie się po feriach. Trzymamy kciuki za finał!!!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1-1.jpg