WRZESIEŃ 2017

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 – 4 WRZEŚNIA 2017 r.

​W dniu 4 września (poniedziałek)  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
Wychowawcą klasy 1a została nauczycielka języka polskiego – pani Paulina Lubieniecka, wychowawcą klasy 1b nauczycielka matematyki , pani Marzena Nasiłowska.

WYJAZD INTEGRACYJNY

12 września 2017 uczniowie klas pierwszych wyjechali na 4 – dniową wycieczkę do Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego w celu integracji i budowania pozytywnych relacji w zespole klasowym, zapoznania z patronką szkoły – Izabelą Czartoryską oraz wzbogacenia wiedzy historycznej i kulturowej.

Relacja uczniów z wyjazdu.

INTEGRACJI CIĄG DALSZY…

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach „Integrujemy się!” prowadzonych przez trenerów z Fundacji Studio Psychologii Zdrowia. Zajęcia zorganizowane były w ramach projektu „Tornado zagrożeń – świadomy rodzic i świadomy nastolatek”.

Podczas zajęć „przełamywaliśmy lody”, łącząc siły – rywalizowaliśmy ze sobą, ucząc się współpracy. Udało się również wspólnie rozwiązać kryminalną zagadkę.