LISTOPAD 2017

Uroczystość wręczenia nagrody dla najlepszej szkoły z hiszpańskimi oddziałami dwujęzycznymi

15 listopada 2017 r. na ręce pani Dyrektor Ewy Podpory została wręczona nagroda Ministerstwa Edukacji Narodowej Hiszpanii dla najlepszego gimnazjum z hiszpańskimi oddziałami dwujęzycznymi. W wydarzeniu wzięły udział klasy dwujęzyczne z rozszerzonym językiem hiszpańskim.

Rajd Niepodległości 2017

W związku z obchodami Święta Niepodległości w piątek – 10 listopada uczniowie klas: 1a i 1b wybrali się na Rajd Niepodległości. Po spacerze edukacyjnym w Łazienkach Królewskich uczniowie złożyli kwiaty i znicze pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

Wykład „Cztery żywioły”

W sobotę odbył się kolejny z cyklu wykładów na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, więcej zdjęć>>

Dyskoteka andrzejkowa

W piątek odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Każda klasa w ramach konkursu SU przygotowała stanowisko z wróżbami.

W Escape Roomie

15 listopada br., uczniowie liceum korzystali z Escape Roomu przygotowanego przez IPN. Pokój zagadek mieści się w budynku Przystanku Historia przy ul. Marszałkowskiej. Wyjście zorganizowane zostało w ramach Koła Historyczno -Społecznego.

Pożegnanie Marco

Niestety nadeszła pora pożegnać się z naszym kolegą Marco. Szkoda, że nadszedł koniec Twojej obecności w naszej klasie, ale nigdy nie zapomnimy o Tobie i wspomnieniach, które jako klasa i przyjaciele razem zbudowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ty o nas też nie zapomnisz i odwiedzisz nas kiedyś !

Unfortunately it was the time to say goodbye to our class mate Marco. Although you are absent from our class, we will never forget about you and the memories we made as a class and friendships we built. We hope that you won’t forget about us and you will visit us soon more >>
Julia Jemioła 1a

List od Marco